Tüm Kategorilerde
Click to English Klicken Sie auf das Deutsche
Dekoratif Tuğlalar
Tarla Taşı Miks Color
252,00 TL + Kdv
Mutfak & Banyo Duvar
Muğla Beyazı Cilalı Altıgen Mozaik
441,00 TL + Kdv
Çeşmeler
Mermer Çeşme Modeli
15750,00 TL + Kdv
Traverten Set
Noçe Travertine French Pattern Set
609,00 TL + Kdv
Mozaik Madalyonlar
Noçe Traverten Yeşil Miks - Madalyon
1470,00 TL + Kdv
Havuz taşları
Traverten Eskitme Havuz Taşları
168,00 TL + Kdv
Patinato Traverten
Rustik Traverten Patinato French Set
525,00 TL + Kdv
Banyo Aksesuarları
Eskitme Lavabo Sifon Takımı - Düz Su Taşmasız
1155,00 TL + Kdv

Yardım

Yardım bölümüne hoşgeldiniz, aşağıda sıkça sorulan soruları okuyarak internet sitemizin kullanımı ve ürünler hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz.

 

Nasıl Üye olabilirim? 

Mermer Yapı Market'te üyelik ücretsizdir, üye olmak için sadece adınız, soyadınız, cep telefonu numaranız ve e-mail adresiniz yeterlidir. Teslimat ve fatura adreslerinizi sipariş esnasında tamamlayarak alışveriş yapabilirsiniz. 

 

Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim? 

Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması sipariş verdiğiniz ürünü göndereceğimiz adres ve telefonun eksiksiz olmasını gerektiriyor, ayrıca size özel kampanyalarımızdan faydalanabilmenizi de sağlayacaktır. 

 

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim? 

Üye olmadan sepete istediğiniz ürünleri atabilirsiniz ve sepetinizdeki ürünleri satın almak için "üye olmadan devam et" buttonuna basmanız yeterlidir. Ancak sitemize çok hızlı ve çok kolay üye olabilirsiniz. 
Alışveriş esnasında teslimat bilgilerinizi girdiğinizde sistem sizi otomatik üye yapacaktır ve girmiş olduğunuz mail adresine kullanıcı adınızı ve şifrenizi gönderecektir. Üye olmadan verdiğiniz siparişinizi size gelen şifre bilgileri ile takip edebilirsiniz.

 

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım? 

"Şifremi unuttum" linkiyle sisteme kayıtlı e-mail adresinize şifrenizi isteyebilirsiniz. Geçici şifreniz en kısa sürede e-mail adresinize gönderilecektir. 

 

Kayıt olduğum e-mail adresimi unuttum, ne yapmalıyım? 

Kayıtlı e-mail adresinizi unuttuysanız yeni bir e-mail adresiyle sistemde yeni bir Üyelik yaratmanız gerekmektedir. Bunun için "Nasıl Üye olabilirim?" maddesine bakınız.

 

Kayıt olduğum e-mail adresime mail gelmiyor, ne yapmalıyım? 

Mail adresinizi doğru girdiyseniz istenmeyen mailler (Junk Klasörü) kısmını kontrol ediniz, eğer hiç mail gelmediğini düşünüyorsanız bizimle telefon irtibatına geçebilirsiniz.

 

Hangi Kargo Şirketlerini Kullanabilirim ?

Mermer Yapı Market'in Yurtiçi Kargo ve UPS Kargo yanı sıra, kendi anlaşmalı olduğu kargo ve ambar şirketleri vardır, bir çok ürünlerimiz ücretsiz kargo olduğundan herhangi bir kargo seçmeniz gerekmez.